• Wizyta prof. Hugo Thienpont
    Hugo Thienpont, prof. z Vrije University of Brussels, Bruksela, Belgia, koordynator projektu ACTMOST [więcej].
  • Profesor Mitsuo Takeda, Tokio University of Telecommunication, Tokyo, Japonia, 13.02-22.02.2011
    Wizyta w ZIF w dniach 13.02-22.02.2011; seminaria, wykłady i konsultacje dla studentów EMM i specjalności Inżynierii Fotonicznej [więcej].
  • Wizyta Prezydenta SPIE - Prof. Ralpha B. Jamesa
    Wizyta Prezydenta SPIE - Prof. Ralpha B. Jamesa w Zakładzie Inżynierii Fotonicznej w dn. 10 sierpnia 2010 r. [więcej].
  • Spotkanie w Kyriad Prestige Hotel
    14 kwietnia odbyło się spotkanie w Kyriad Prestige Hotel, w którym uczestniczyli pracownicy i doktoranci Zakładu Inżynierii Fotonicznej na zaproszenie Pani Ambasador Malezji i Studentów z Malezji studiujących w Polsce [więcej].
  • Darowizna firmy Veeco
    W lutym 2009 roku firma Veeco podarowała Instytutowi Mikromechaniki i Fotoniki profilometr optyczny NT2000. [więcej].
LINKI:

• SMARTIEHS