• Spotkanie_ACTMOST
    Warsztaty dla przemysłu w ramach projektu EU ACTMOST, Warszawa, 15.11.2011 [więcej].
  • Szkoła Letnia Erasmus Mundus OpSciTech, 2011
    Szkoła Letnia Erasmus Mundus OpSciTech organizowana przez Zakład Inżynierii Fotonicznej Instytut Mikromechaniki i Fotoniki Politechniki Warszwskiej Warszawa, 10.07-15.07.2011 [więcej].
  • Integracja 2010
    Spotkanie integracyjne studentów studiów Erazmus Mundus Masters OpSciTech, grup specjalności Inżynieria Fotoniczna oraz doktorantów ZIF - listopad 2010 [więcej].
  • 13 Piknik Naukowy
  • Spotkanie dinozaurów
  • Festiwal Nauki 2008
    XII Festiwal Nauki, Warszawa, 19 - 28 września 2008 [więcej].
  • Dni Mazowsza W Warszawie - udział ZTO
    Dni Mazowsza w Warszawie - w warszawskich Łazienkach 15 czerwca /niedziela/ 2008 r. [więcej].
  • II Piknik Historyczny 2008
    II Piknik Historyczny zorganizowany przez Muzeum Historii Polski odbył się w parku im. Rydza-Śmigłego w Warszawie 7 czerwca (sobota) 2008 r. [więcej].
  • Habilitacja
    5 grudnia 2007 r. dr inż. Leszek Sałbut obronił pracę habilitacyjną i uzyskał tytuł dr hab. inż. Była okazja do świętowania ... [więcej].
  • V Zjazd Optyków - Absolwentów PW
    V Zjazd Optyków - Absolwentów PW, odbył się 3 czerwca 2006 na Wydziale Mechatroniki; spotkanie towarzyskie w Klubie STODOŁA.Trochę historii... [więcej].
LINKI:

• SMARTIEHS